PULSE Racing bestaat momenteel uit 10 studenten van de opleiding Bewegingswetenschappen van de Vrije Universiteit Amsterdam. Hierbij verdeelt het team zich over verschillende functies. De manager en de deputy manager zijn het gezicht van PULSE Racing en verantwoordelijk voor het team. De teammanager is de eerste contactpersoon voor externe contacten, waarbij de deputy manager vooral intern de communicatie in handen heeft. De Chief Human Power zorgt ervoor dat er nauw wordt samengewerkt tussen Team Propulsion en Team Training. Team Propulsion houdt zich meer bezig met de technische aspecten rondom FES-Cycling, zoals stimulatiepatronen, innovaties op het gebied van FES en de toepassing hiervan. Team Training is verantwoordelijk voor de indelingen van de trainingen, waardoor de atleten worden voorbereid op de Cybathlon en andere wedstrijden. De Chief Operations is daarnaast verantwoordelijk voor de operationele zaken, zoals sponsoring en sociale media.


Management

Niek Klunder Birgit Kaman
Team Manager Deputy Manager
 niek@pulseracing.nl  birgit@pulseracing.nl

 

Human Power Department

Lisanne Kleygrewe Heleen Docter  Madeline Baysinger
 Chief Human Power  Propulsion  Propulsion
 lisanne@pulseracing.nl propulsion@pulseracing.nl  propulsion@pulseracing.nl
 

 

Barry Hoogenboom

 

 

Laurien Bellens

 

 

Martijn Wierstra

 Training  Training  Training
 training@pulseracing.nl  laurien@pulseracing.nl  training@pulseracing.nl

 

Merel Klaver
Training
 training@pulseracing.nl


Operations Department

Ilona Visser
 Chief Operations
 operations@pulseracing.nl

Technical Department

Dion Hogervorst
 Chief Engineering
engineering@pulseracing.nl

Raad van Advies

Joep Suskens Annelies van Vliet Merel Trossèl
 Co-founder  Co-founder  Human Power